GYD Haber

24 Haziran 2024 - 02:56

Son Güncelleme :

14 Ocak 2023 - 8:42

86 Görüntülenme

Gariboğlu Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğini Ziyaret Etti

Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Azerbaycan Temsilcisi Azerbaycan Media Araştırmaları Merkezi Başkanı Zaur Gariboğlu ve ekibi Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğini ziyaret etti.
Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğinde Dernek yönetimi ile bir araya gelen Azerbaycan Temsilcisi Zaur Gariboğlu derneğin Manisa ve Azerbaycan’da ki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Azerbaycan temsilcisi Zaur Gariboğlu yaptıkları aktiviteleri anlattı ve kendisinin de Azerbaycan Media Araştırmaları Merkezi başkanlığını yaptığını iletti, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğini Azerbaycan da temsil ettiğini belirtti.
Azerbaycan Media Araştırmaları Merkezi Başkanı Zaur Gariboğlu’na Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Azerbaycan temsilcisi olarak Yetki Belgesi verildi.
Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın ziyarette yaptığı konuşmada “Azerbaycan temsilcimiz Media Araştırmaları Merkezi Başkanı Zaur Gariboğlu’nu Manisa’mızda ağırmanın mutluluğunu yaşıyoruz temsilcimiz olarak Zaur Gariboğlu’na ve ekibini Azerbaycan’da ki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili, TGF Yönetim Kurulu Üyesi Alaettin Yakın ise yaptığı konuşmada “Azerbaycan temsilcimiz Zaur Gariboğlu ile ortaklaşa projelerimiz olacak, ilerleyen günlerde projelerimiz hakkında Türkiye Gazeteciler Federasyonu ile görüşülerek Azerbaycan’da ziyaretlerde bulunacağız” dedi.
Ziyarete Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın, Azerbaycan Media Araştırmaları Merkezi Başkanı Zaur Gariboğlu, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili Alaettin Yakın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Yardımcısı Seyfettin Ayakyay, Azerbaycan Media Araştırmaları Merkezi ekibi katıldı.