GYD Haber

19 Temmuz 2024 - 06:23

Son Güncelleme :

16 Ocak 2023 - 13:29

83 Görüntülenme

TGF GENEL BAŞKANI YILMAZ KARACA’YA “YILIN GENEL BAŞKANI” ÖDÜLÜ

Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti tarafından Yılın Genel Başkanı Yılmaz Karaca Seçildi. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca’ya ödülü önümüzdeki günlerde törenle verilecek.
Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 5.si düzenlenen ‘Yılın Zirvedekiler Ödül Töreni’nde yapılan anket sonucu Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, ‘Yılın En başarılı Genel Başkanı’ seçildi. Yaptığı çalışmalar takdir toplayan, basının tüm haklarını arayarak; birlik beraberlik ve dayanışmayı güçlendiren, bazı grupların ayrışma planlarını bozarak gazetecileri bir arada tutan genel başkan Karaca, bir kez daha bu anlamlı ödüle layık görüldü.
Daha önce de bu ödülü almanın gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Karaca, “Bu ödül sadece benim değil, çalışma arkadaşlarımızın, gazetecilerin ve emekçi kardeşlerimindir yani kısaca hepimizin ödülüdür. Bizlere destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, gönlünde bize ayrı bir yer oluşturan halkımıza teşekkür ediyorum. Bu ikinci başarı ödülü oldu, uzaktan bakıldığı zaman pek çok şey söyleniyor, eleştirilere tenkitlere tabi ki açığız ama bugünün şartlarında en fazla üreten, çalışan federasyonuz bu yüzden herkese sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum” dedi.