Karaca, Başkan Tosun’u Ziyaret Etti « GYD Haber

28 Mayıs 2024 - 19:57

Karaca, Başkan Tosun’u Ziyaret Etti

Karaca, Başkan Tosun’u Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

24 Eylül 2021 - 11:09

135 Görüntülenme

Karaca, Başkan Tosun’u Ziyaret Etti

 

 

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret etti.

TGF Başkanı Yılmaz Karaca ziyaretinde yerel basının durumlarının zor olduğunu ve ziyaret ettiği her il ve ilçe de belediye başkanlarını ziyaret ederek yerel basının sorunlarını dile getirdiklerini bu sorunların çözüm yollarını beraber bulmaları gerektiğini belirtti.

Karaca Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’u 4 yıl önce ziyaret etmiştik bugün de kendileri ziyaret ediyorum kendilerinden Kula’da ki yapılan turizm ve sanayi yatırımları hakkında geniş bilgiler aldık ve başkanımızın vermiş olduğu bilgilerden Kula’nın geleceğinin daha güzel olacağı kanaatindeyim başkanı çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sayın Karaca ve Altun’u makamında ağırlamanın büyük mutluluk olduğunu dile getirdi.

Ziyarete Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilcisi Alaettin Yakın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği üyeleri Hikmet Sepet ve Mehmet Aktürk katıldı.