Karaca Kula’yı Ziyaret Etti « GYD Haber

19 Temmuz 2024 - 06:00

Karaca Kula’yı Ziyaret Etti

Karaca Kula’yı Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

23 Eylül 2021 - 11:27

149 Görüntülenme

 

Karaca Kula’yı Ziyaret Etti

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilcisi Alaettin Yakın, Dernek üyeleri Hikmet Sepet ve Mehmet Aktürk ile Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilciğinde kahvaltıda bir araya geldiler.

Başkan Karaca, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilcisi ve Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Karaca Kula daki yerel basının sorunları ile ilgili bilgiler aldı. Karaca, Anadolu basının sorunlarının çok büyük olduğunu bu sorunları çözümü için Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere bir çok yer ile iletişimde olduklarını ve girişimlerde bulunduklarını belirtti, anadolunun bir çok yerinde her gün bir veya birden fazla gazetenin yayın hayatına son verdiğini öğreniyoruz ve bu çok üzülüyoruz, böyle güzel ve şirin ilçelerinde sizlerin ve diğer arkadaşlarımızın gazetelerini çıkartmaları tarafsız ve objektif haberler yaptığınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz dedi.

Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilcisi ve Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın “ Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun’u yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.